
- В наявності
- Код: LB-1048
Велика гойдалка з подушками LEOBRO Luxury Plus Brown (LB-1048)
9 999 ₴
+380 (63) 131-50-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика садова гойдалка LEOBRO Luxury Plus — це ідеальне рішення для комфортного відпочинку великою компанією або всією родиною. Завдяки продуманій конструкції модель поєднує в собі функціональність, надійність і сучасний дизайн.
Гойдалка розрахована на 4 особи та легко трансформується у зручне ліжко, що дозволяє не лише сидіти, а й повноцінно розслабитися. Великі габарити 230×118×170 см забезпечують достатньо простору для комфортного відпочинку.
Міцний каркас виготовлений зі сталевих труб (φ48/28/25/16 мм), що гарантує стійкість і довговічність навіть при інтенсивному використанні.
Особливу увагу приділено комфорту: м’які подушки з поліестеру щільністю 160 г/м² мають наповнювач товщиною 8 см, що забезпечує приємну м’якість. У комплекті також є 2 додаткові подушки та 2 підстаканники, які роблять відпочинок ще зручнішим.
Сидіння та спинка виконані з зносостійкої тканини ПВХ Oxford 600×300D, яка добре витримує вплив зовнішніх факторів і підходить для використання на відкритому повітрі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота стійки | 170 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Навантаження | 300 кг |
| Подушки | 2 шт |
| Розміри гойдалки | ширина: 176 см; висота: 168 см; глубина: 114 см |
| Регулювання козирка | Да |
- Ціна: 9 999 ₴

