
- В наявності
- Код: 79-3000
Органайзер 9" 230х123х35 мм 18 секцій
147 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (63) 131-50-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• ударостійкий ABS пластик
• для риболовлі, інструменту, будинку, автомобіля
• 18 секцій
Країна:КНР
Вага:0.146 кг
Довжина, мм:230
Висота, мм:35
Ширина, мм:123
Кількість секцій:18
Довжина, ″:9
Скринька-органайзер пластикова для зберігання дрібних речей.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.146 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 123 мм |
- Ціна: 147 ₴
