
- В наявності
- Код: 79-4305
Скриня для інструментів металева 440 мм 3 яруси/5 відділень
1 995 ₴
+380 (63) 131-50-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• 5 відділень
• порошкове фарбування
Країна:Украина
Вага:3.98 кг
Довжина, мм:440
Кількість секцій:5
Використовуються для зберігання та транспортування інструментів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.98 кг |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 240 мм |
- Ціна: 1 995 ₴

