
- В наявності
- Код: 79-2814
Скриня для інструментів з пластиковими замками знімні органайзери 14" 355х182х153 мм
297 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (63) 131-50-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• ударостійкий ABS пластик
• три знімні органайзери для розташування дрібних речей
• пластикові замки
• зручна складна ручка
• лоток для інструменту
• можливість для підвісу навісного замка
• для риболовлі, інструменту, будинку, автомобіля
Країна:КНР
Вага:0.64 кг
Довжина, мм:355
Висота, мм:153
Ширина, мм:182
Довжина, ″:14
Використовуються для зберігання та транспортування інструментів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.64 кг |
| Висота | 153 мм |
| Довжина | 355 мм |
| Ширина | 182 мм |
- Ціна: 297 ₴






