
- В наявності
- Код: 79-2810
Скриня для інструментів з пластиковими замками знімні органайзери 10" 250х126х99 мм
185 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (63) 131-50-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• ударостійкий ABS пластик
• три знімні органайзери для розташування дрібних речей
• пластикові замки
• зручна складна ручка
• лоток для інструменту
• можливість для підвісу навісного замка
• для риболовлі, інструменту, будинку, автомобіля
Країна:КНР
Вага:0.24 кг
Довжина, мм:250
Висота, мм:99
Ширина, мм:126
Довжина, ″:10
Використовуються для зберігання та транспортування інструментів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.24 кг |
| Висота | 99 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 126 мм |
- Ціна: 185 ₴





