
- В наявності
- Код: 14-6906
Ножівка лучкова 610 мм 4TPI з ергономічною ручкою
287 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (63) 131-50-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• полотно зі сталі С50
• зуби загартовані струмом високої частоти
• крок – 4 зуби/дюйм
• трубчаста сталева рама
• пластикова ручка з покриттям TPR
Застосовується для розпилювання заготовок середнього та великого розміру.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.575 кг |
| Довжина ріжучого полотна | 610 мм |
| Кількість зубів на дюйм | 4 шт. |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Призначення пилки (ножівки) | по дереву |
| Стан | Новий |
| Тип ручної пилки | лучкова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина полотна | 610 см |
| Наявність телескопічної штанги | Немає |
| Тип | Ручна пила |
- Ціна: 287 ₴
