
- Немає в наявності
- Код: 68218
Повний комплект каркасного басейну Avenli 305х76см 18в1 з термометром та м'ячиком (68218)
5 299 ₴
+380 (63) 131-50-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каркасний басейн Avenli 305х76см 18в1 з термометром та м'ячиком – ідеальний вибір для літнього відпочинку на вашій ділянці! Цей басейн забезпечить не тільки прохолоду у спекотні дні, але й море задоволення для всієї родини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Вага | 26 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Каркасний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина, см | 76 см |
| Діаметр, см | 305 см |
| Клапан | Да |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | ПВХ |
| Об'єм, л | 4485 л |
| Фільтр | Єсть |
- Ціна: 5 299 ₴

